Sputnik Bar je zrodený z predstavy priniesť to najlepšie zo svetovej koktejlovej kultúry priamo až k Vám.

Čo robíme?

Tak ako sputnik v roku 1957 veľkolepo vzlietol ku hviezdam, tak Sputnik bar v roku 2018 zahajuje novú éru sprostredkovania zážitku prípravy luxusných koktejlov priamo z nášho Sputnik karavanu. Je to pravý koktejlový bar na kolesách so všetkým čo k tomu patrí.

Sputnik Bar je zrodený z predstavy priniesť to najlepšie zo svetovej koktejlovej kultúry priamo až k Vám. Čo robíme? Sputnik Bar Vám prinesie šou spojenú s prípravou prvotriednych miešaných nápojov. Karavan na kolesách, koncept tvorený najmenšími detailmi z vnútra a z vonku. Príďte vyskúšať profesionálnu prácu a prístup našich bartenderov, ktorí sa učili svojmu remeslu a prinášajú to najlepšie z centra koktejlovej kultúry sveta - Londýna. Čokoládová vodka, mandľovo-šalviový Gin, marakujové martiny, sirupy vyrábané vlastnou receptúrou. Príprava hraničiaca s alchýmiou z prvotriednych druhov alkoholu, s úžasným vizuálnym zážitkom. To všetko Vám prinášame tak, aby ste si s nami užili každú kvapku pôžitku ktorú Vám namiešame.

Kontaktujte nás

Pre firmy

Prinášame Vám nový koncept, ktorý ste ešte nevideli! Menu na mieru, chuť na mieru, svetelný dizajn na mieru, koktejly vystihujúce firemného ducha. Všetko čím len pozdvihnete svoju značku na firemnej akcii je pre Nás výzvou a naplnením ducha Sputnik Baru. Oživíme Váš firemný večierok, alebo team-building. Namiešame Vám výber koktejlov z celého sveta, ktoré pre Vás môžeme zložením, farbou a menom prispôsobiť na mieru.

 

Pre firmy

Alebo zažite koktejlovú Master-class tak ako ešte nikdy pred tým. Náš tím Vám ukáže celú cestu prípravy nápojov, povie o histórii alkoholu, vyskúšate si našu prácu na vlastnej koži a samozrejme si sami vychutnáte výsledok Vášho snaženia v podobe miešaného drinku.